Taxus

Nasze produkty

Aby ułatwić Państwu poznanie i zakup naszych produktów zapraszamy do skorzystania ze sklepu internetowego

 1. Sprzęt
  1. DLA LEŚNICZEGO
  2. TABLETY
  3. GIS
  4. DALMIERZE
  5. GPS

strefa klienta

Tworząc konto w naszym serwisie będziesz mógł szybciej robić zakupy, śledzić stan swoich zamówień i ogladać historię swoich zakupów, a także korzystać z asysty technicznej

Zarejestruj się

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o zmianach na stronie, wydarzeniach, promocjach - dopisz się do biuletynu.

ForestNavi - nawigacja dla leśników i strażaków

ForestNavi - nawigacja dla leśników i strażaków

Data ostatniej aktualizacji: 2010-12-19

ForestNavi to oprogramowanie służące do nawigacji po drogach leśnych. Program został stworzony z myślą o leśnikach zajmujących się ochroną przeciwpożarową, straży leśnej oraz Ochotniczej i Państwowej Straży Pożarnej.
Oprogramowanie ForestNavi to narzędzie dedykowane szczególnie dla tych użytkowników, którzy chcą w szybki sposób znaleźć najlepszą drogę do konkretnego miejsca w lesie. Oprogramowanie w łatwy sposób może wskazać drogę do konkretnego adresu leśnego, współrzędnych GPS lub do miejsca pożaru. Poza wyznaczeniem drogi program nawiguje użytkownika w trakcie jazdy. ForestNavi został tak stworzony, aby wszystkie funkcje mogły być uruchamiane palcem - bez używania rysika.

Leśna nawigacja

Po wyznaczeniu drogi z jednego miejsca do drugiego, program na bieżąco informuje użytkownika o kierunku jazdy i odległości do najbliższego skrzyżowania. Funkcjonalność ta upodabnia ForestNavi do wielu nawigacji samochodowych dostępnych na rynku. To co wyróżnia ForestNavi od innych podobnych narzędzi, to nawigacja po drogach biegnących w  terenach leśnych (nie tylko publicznych), wiele informacji o drzewostanach, nawigacja do konkretnego adresu leśnego, wyznaczanie i nawigacja do miejsca pożaru.

Wsparcie dla straży pożarnej

Mapa wyświetlana w programie zawiera lokalizacje oraz inne informacje o wszystkich obiektach dotyczących ochrony przeciwpożarowej. Poza mapą przeciwpożarową, użytkownik posiada wbudowane lokalizacje jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Państwowej Straży Pożarnej. Informacje zawarte w aplikacji umożliwiają bieżącą nawigację do miejsca pożaru wyznaczonego przez azymuty z dostrzegalni ppoż. współrzędne GPS lub po wskazaniu oddziału leśnego.
Dodatkowo program wskazuje informacje o lokalizacji punktów czerpania wody, co znacznie ułatwia akcję gaśniczą  prowadzoną przez odpowiednie służby.

Pomiary GPS

ForestNavi poza funkcjami nawigacyjnymi umożliwia wykonywanie pomiarów GPS. Operator może wykonywać pomiary punktowe, liniowe oraz poligonowe. W celu zwiększenia dokładności wyników pomiarów, możliwy jest także pomiar uśredniony.

Dobry program na dobrym sprzęcie

Aplikacja dostosowana została do palmtopa Motorola MC5574. Parametry techniczne urządzenia oraz specjalny kontrakt serwisowy obejmujący każdy egzemplarz dostarczany z ForestNavi daje użytkownikowi pewność niezawodności oraz najlepszej obsługi gwarancyjnej. Palmtop MC5574 sprawdzony został przez wielu leśników w codziennej pracy podczas pracy z aplikacją mLas Inżynier.
copyright by taxus si
wykonanie ena creation - tworzenie stron www